Bractwo Czarnego Sztyletu
WITAMY!


Forum RPG
 
IndeksIndeks  PortalPortal  FAQFAQ  GrupyGrupy  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  

Share | 
 

 Goriadh

Go down 
AutorWiadomość
Goriadh

avatar

Krwiczka : poszukujacy.
Ubranie : sztruksowa brązowa kurtka i skórzane czarne spodnie. Buty sportowe.

PisanieTemat: Goriadh   Sob Wrz 01, 2012 12:49 am

Imię i Nazwisko: Goraidh Raghnall z rodu Gilleabart

zwany Goriadhem


Gilleabart — w starym języku: gwarancja, rękojmia
Raghnall — z celtyckiego: mądra siła
Goraidh — z celtyckiego: pokojowyWiek: fizyczny: 26 / prawdziwy: 150


Rodzina: Matka Cersei, ojciec Bron, oraz 4 młodszych braci (Cydr, Conroy, Sileas i Zen) , 1 starszy brat (Cezar) oraz 2 młodsze siosry (Mojra i Una). Rodzina obdarzona wielkim zdrowym potomstwem podobno tylko dzięki codziennym modłom jego matki do Pani Kronik. Wampiry z tamtych stron też posiadają zwykle przynajmniej ze 3 dzieci jednak tak liczne potomstwo jego rodziców wzbudza wielką zazdrość znajomych i krwnych.


___________
Wygląd: Czysta krew wampira wychowanego na szkockich halach pozwoliła mu wyrosnać na dobrze zbudowanego męskiego młodzieńca z którego rodzice nie mogliby się powstydzić. Jest najwyższy ze wszystkich swoich braci a z wyglądu bardzo podobny do kochanej Mamah. Jasna kremowa cera i jasne długie włosy, tworzące mieszankę różnych odcieni blondu oraz szarści to elementy jego wyglądu które nie tylko upodobniały go do Mamah w latach młodzieńczych ale też sprawiały że jego bracia często przezywali go ''laleczką''. młodsza siostra Una, gdy była jesdzcze dzieckiem, obcieła włosy swojej lalce, a gdy brat spał, ucieła mu koński ogon by przykleić włosy brata do lalki. Nic dodać nic ująć. Ten samiec nie jest tylko przystojny - jest poprostu piękny. Aby zaprzestać braterskim żartom G zapuszcza zarost i nie zapuszcza zbyt długich włosów. Wysoki, postawny, dość smukły lecz nie szczupły bo na to zbyt szeroki w barach. Doskonale umięśniony. W domu jak wszyscy w rodzine ubierał się w tradycyjny szkocki strój oraz skórę i sztruks. Wierny marce ubrań Helly Hansen.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Wygląd: Davig GarrethKolor Oczu: Brąz
Kolor włosów: Różne odcienie blondu
Wzrost: 2metry
__________
Charakter:
Spokojny i zrównoważony. Pokojowy jak też świadczy po nim jego imię zawsze rozdzielal baraci przy sprzeczce co dalo mu miano mediatora całej rodziny i nigdy nie pozwoliło być stronniczym i wymusiło zawsze jasną ocenę sytuacji. Pomocny ojcu i matce a także młodszym siostrom stał się kreatorem ogniska domowego oraz ulubieńcem domowych psańców. Uczynny i pracowity ale od czasu do czasu lubi poleniuchować. Typ oddanego syna i jak tylko los pozwoli przyszłego brońca i ojca. Oddany sprawie, sumienny i dokładny w tym co robi. Czasami nieco skryty, a nigdy zbyt wylewny. Znakomity powiernik sekretów. Poszukiwacz celu i znaczenia - cokolwiek miałoby to dla niego oznaczać.


Zainteresowania: Broń biała, kowalstwo, gra na violonczeli, hodowla owiec, wytwarzanie koziego sera, World of Warcraft, kino i muzyka prawie każdego gatunku.

Ciekawostki:
Wyrabia wspaniałe wędzone sery kozie.
Uwielbia grać na violonczeli.

Szczególne Uzdolnienia: Standardowe umiejętnosci wampira czysrej krwi oraz wyjątkowa silna telekineza. Regeneracja przewyższająca zwykłych osobników wampirzej rasy.

Historia: Urodzony w warownum zamku zbudowanego za czasów średniowiecza i przebudowanego do wymogow naszych czasów. Drugi syn swoich kochanych rodziców mógł obserwować jak jego rodzeństwo dorastało. Sam musiał razem z najstarszym bratem Cezarem poskromić młodsze rodzeństwo, i odciążyć matkę, która za każdym razem gdy miała chcączkę była ciężarna. To przysporzało jego Ojcu, jego najstarszemu bratu, oraz jemu samemu wielu stresów i zmartwień o życie matki i zdrowie. Choć z narodzeniem każdego następnego czlonka rodziny stres stawał się coraz większy to na szczęście zawsze wszystko kończyło się szczęśliwie. W jego posiadłości nie było zbyt wielu psańców gdy dwóch najstarszych odeszło do Zanikhu, co znaczyło że czasem on lub jego brat musieli zająć się gospodarstwem i ostrzyc owce lub porąbać drwa. Co z pewnością krztałtowało charakter, jak zwykł mawiać jego ojciec.
Goriadh od zawsze był mężczyzną czystego serca duszy i ciała. Do lat 30tu był prawiczkiem. Któregoś razu jednak jego brat zaproponował mu by dołączył się w sypialni z nim oraz jego krwiczką Verą. Jako dorosły wampir Goriadh musiał dokrwić się od samicy, a w tradycji jego rodu mógł zawsze skorzystać z żyły krwiczki jego braci (za ich zgodą i chęcią oczywiście). Padło na Verę. Brat był dla niego ...jak brat... obojętny, jednak sam stosunek z wampirzycą która nie raz karmiła go swoją krwią był iście fascynujący. Zwłaszcza w takim połączeniu czyli wraz z innym samcem. Eksperyment jego brata był bez wątpienia fajnym i ciekawym doswiadczeniem dla całem młodej trójki, jednak nieco zawchwialo relacje braci w skutkach.
Zachowanie i charakter Goriadha na które składało się nikłe zainteresowanie seksem, Cezar zaczął postrzegać błędnie. Cezar zaczą podejrzewać że Goriadh jest zakochany w jego krwiczce i nadzwyczajniej w świecie zaczą być zadrosny. Pewnego Razu, Krwiczka Cezara wróciła do zamku bosa i z pokłutymi nogami. Buty utopiła w bagnie a wracając z lasu natkneła się na cierniowe gałęzie na ścieżce. Goriadh szybko zaopiekował się nią paląc w kominku i obmywając jej nogi w misie gdy usadowił ją w fotelu przed rozrzażonym kominkiem. Jak zwykle zajmowal się nią jak własną siostrą a gdy przemył jej nogi jej rany zaczeły się goić. Akurat w momeńcie gdy Vera obdarzyła brata swego męża promiennym uśmiechem, a ten zaczą łaskotać ją po stopach wszedl do salonu Cezar. Warcząc na brata uderzył go pięścią w twarz, bo wszystko zrozumiał jako kwitnące uczucia i umizgi. Jako pierworodny syn mógłby nawet wyrzucić go z posiadłości, jednak nie zrobił tego. Mamah i ojciec gdy dowiedzieli się przyczyny sporu oczywiście byli pewni że Goriadh nie zrobił niczego zlego. Wtedy jego brat zaczą mieć wyrzuty. Zaczą Goriadha wyzywać od mamisynka i ulubieńca wszystkich. Cezar był poprostu zazdrosny o szacunek jaki mają do Goriadha rodzice, rodzeństwo i psańcy.
Pół miesiąca póżniej matka Goriadha, Cersei przywołała Goriadha do siebie dając kolejny dowód zaufania i ufności. Wiedząc że jej syn zawsze chciał zwiedzić kawałek świata zapytała czy nie przeją by odpowiedzialności która niegdyś została nalożona ja jego ojca. Ojciec Goriadha jest Gwardhem Vhariora, który mieszka w stanach zjednoczonych, w jednej z kolonii w Caldwell. W liscie który wysłała im matka Vhariora, wyraziła troskę o swego syna i prośbę o odnalezienie go. Ojciec Goriadha nie mógl wypelnić obietnicy danej matce Vhariora jako Gwardh, ponieważ okazalo się że matka Goriadha jest kolejny raz w ciąży. Ot się wszyscy ucieszą. Pozatym ojciec Goriadha jako zapalony treser koni spadł z konia już po raz szósty tracąc tymczasowo władzę w nogach po raz kolejny i tym razem miał małe problemy z rehabilitacją. Goriadh wiedząc o tym że w Caldwell znajduje się siedziba Bractwa Obrońców Rasy z chęcią przyją obowiązek ojca i wyruszył do Calldwell zabierając ze sobą tylko najpotrzebniejsze rzeczy i rodzinne zdjęcie.

Związki:
Silne więzi rodzinne.
Rodzice nigdy nie wymuszali na nim związki z żadną samicą, między innymi dlatego że dwoch jego braci juz przyniosło jego rodzicom wnuki. W kwestii parzenia się Goriadh pozostał zostawiony by decydował sam o sobie w odpowiednim dla niego czasie.
Kilka razy zaliczył numerek z ludzkimi dziewczynami z pobliskiej jego domostwu wioski. Nigdy nie uprawiał seksu z wampirzycą oprócz jednej nocy która była spędzona z żoną jego brata ( i w jego towarzystwie za jego pozwoleniem). Naszego szkota kręcą trójkąciki.


Aktualne Zajęcie: Przeją przypisaną jego Ojcu, rolę Gwardha Vhariora. Zawodu na razie brak.


Miejsce Zamieszkania: (Na razie motel)

________
Ranga - Użytkownik
Powrót do góry Go down
Lexie

avatar

Krwiczka : jak na razie niczyja
Ubranie : schludne
Wygląd : nieprzeciętny

PisanieTemat: Re: Goriadh   Sob Wrz 01, 2012 4:17 pm

Skoro wszystko masz dogadane z Vharriorem no to ja nie mam nic do gadania.

Akcept
Powrót do góry Go down
 
Goriadh
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bractwo Czarnego Sztyletu :: Postacie :: Strefa Postaci :: Karty :: Postacie Męskie-
Skocz do: