Bractwo Czarnego Sztyletu
WITAMY!


Forum RPG
 
IndeksIndeks  PortalPortal  FAQFAQ  GrupyGrupy  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  

Share | 
 

 Hierarchia

Go down 
AutorWiadomość
Aghres
Admin
avatar

Krwiczka : nieoficjalnie Lexie.
Ubranie : tak jak na zdjęciu.

PisanieTemat: Hierarchia   Czw Lip 26, 2012 4:20 pm

Hierarchia:


Pani Kronik
- stwórczyni rasy wampirów.

Królewska Rodzina
- Królewska Para (Król i jego krwiczka) z ewentualnym potomstwem.

Wybranki
- wampirze samice, wybranki Pani Kronik, wychowywane tak aby służyć Pani Kronik. Nalezą do arystokracji, nie utrzymuja stosunkow z samcami lecz moga łączyc się w pary z wybranymi przez Pania Kronik samcami. W przeszłosci słuzyły wojownikom singlom zaspakając ich potrzeby sexualne oraz głód krwi. 200 lat temu zaprzestano tej tradycji.


Bractwo Czarnego Sztyletu - Wojownicy

Ahstrum Nohstrum - Królewscy strażnicy

Princeps
- wysoko postawiona Arystokracja wampirów, często o długiej, czystej linii krwi wywodzącej się często z starożytnych rodów.


Psaniec
- (ang:Doggen) członek klasy służących w wampirzym społeczenstwie. Psańce maja głeboko zakorzeniona tradycje w służeniu swym panom. Maja swoje określone zasady w kwesti ubioru i zachowania. Moga wychodzic w ciągu dnia na światło słoneczne, ale niestety szybko sie starzeją. Życ mogą nie wiecej niz 500 lat. Nie mylić psańców z niewolnikami!
~Należą do odrębnego podgatunku ktory od wieków służył rodzinom princepsów. Służba princepsom należy do starożytnej tradycji i kodeksu postępowania. Psaniec może dobrowolnie odejsć ze służby jeśli jest bardzo zle traktowany i zatrudnić się w innym domu.


Juchacz - niewolnik krwi; samiec lub samica służący/a krwia swojemu panu. W czasach współczesnych jest to bardziej tradycja, bo nikt juz ze soba nie walczy i nie bierze jeńców. Choć posiadanie Juchaczy jest ginacą tradycją, nadal należy do praktyk legalnych.
Z biegiem czasu ta profesja zanika ze wzgledu na stosunki seksualne o które partnerzy obu stron sa zazdrosni.


Symphaci – odmiana rasy wampirów charakteryzująca się, między innymi skłonnością i talentem do manipulowania uczuciami innych,
w ten sposób doładowują się a raczej upajają się tym ponieważ sami zazwyczaj nie posiadają wyższych emocji. Potrafi karmić się emocjami innych wampirów i naginać ich uczucia do swojej woli. Symphaci od stuleci są gatunkiem pogardzanym, w niektórych epokach przeznaczonym na odstrzał. Odmiana bliska wymarcia. Aktualnie wielu chowa się w ukryciu. Lecz większosć przebywa w Symphackiej Kolonii.Symphaci zazwyczaj mają bardzo jasna bladą cerę, czerwone oczy i po 6 palcow na swoich kończynach. Przeważnie są pozbawione kłów. Same uważają się za gatunek wyższy niż wampiry.
Symphacka hierarchia posiada regularnie rozmnażającą się klasę robotniczą, wyżej jest już tylko rodzina królewska i król (nie ma żadnej klasy średniej). W przeszłości symphaci zwykli porywać samice innych gatunków (zwykle z powodu ich nieprzeciętnej urody) a jest to jeden z wielu powodów dzięki którym skończyli w Kolinii.

PółSymphaci - przez wampiry traktowani na równi jak pełnej krwi Symphaci. Przez pełnej krwi symphatów są zwykle ponizani.
Nie różnią się jednak wyglądem od normalnych wampirów. Posiadają możliwości symphaty choć czasem słabsze od pełnej krwi osobników. Można to leczyć, w tym wypadku PółSymphata przyjmuje leki powodujące stan odrętwienia psychicznego (neuromodelarną dopaminę). Nie akceptowani zarowno przez społeczeństwo Wampirów jak i Symphatów.


Powrót do góry Go down
http://black-dagger-reunion.forumpolish.com
 
Hierarchia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bractwo Czarnego Sztyletu :: Droga Przeznaczenia :: SYSTEM GRY-
Skocz do: